Aive Aun
Aktiivsed ettevõtted
1/1
Portfelli tulu
3210 €
Portfelli kasum
2044 €
Määratud — roles.founder — Asutaja (sissemakseta)
MTÜ Oru Põhikooli Heaks
Kellega Aive Aun äri teeb?
Aive Aun jagab ettevõtteid 5 teise isikuga, sealhulgas Veljo Konnimois, Kristjan Relvik, Elinor Toming, Mare Vogt, Olavi Randorg.
Milliseid ettevõtteid Aive Aun omab või juhib?
Aive Aun on seotud 1 aktiivse ettevõttega, sealhulgas MTÜ Oru Põhikooli Heaks.
Milliseid rolle Aive Aun äris täidab?
Aive Aun täidab 1 roles.founder positsioon 1 ettevõttes.
Millal Aive Aun esmakordselt äriregistris ilmus?
Varaseim teadaolev registrikanne Aive Aun kohta on aastast 2024-03-25, mil ta registreeriti kui roles.founder ettevõttes MTÜ Oru Põhikooli Heaks.
Milline on Aive Aun ettevõtete kogutulu?
Aive Aun aktiivsete ettevõtete kogutulu on ligikaudu €3210, koos 0 töötajaga kõigis üksustes.
Kas Aive Aun on mõnes sanktsioonide või jälgimisnimekirjas?
Ei — Aive Aun ei esine sanktsioonide nimekirjades, mida me iga päev kontrollime: ELi konsolideeritud finantssanktsioonide loetelus (Euroopa Komisjon) ja USA OFAC-i eriloendis (SDN).