Mark Eikner
- Reg. Nr.
- 16117431
- Alates
- 2025. gada 11. jūlijs
- Töötajad
- 1
- Reg. Nr.
- 16702649
- Alates
- 2023. gada 24. marts
- Tulu
- €3000
- Kasum
- €-23 443
- Reg. Nr.
- 11181393
- Alates
- 2005. gada 30. novembris
- Töötajad
- 3
- Reg. Nr.
- 14665312
- Alates
- 2019. gada 19. februāris
- Töötajad
- 2
- Reg. Nr.
- 17269284
- Alates
- 2025. gada 26. jūnijs
- Reg. Nr.
- 14593274
- Alates
- 2018. gada 25. oktobris
- Kasum
- €12 045
- Reg. Nr.
- 17257157
- Alates
- 2025. gada 6. jūnijs
- Reg. Nr.
- 80365514
- Alates
- 2024. gada 2. maijs
- Tulu
- €45 859
- Kasum
- €-164
- Reg. Nr.
- 16224546
- Alates
- 2021. gada 6. maijs
- Kasum
- €-114 423
- Reg. Nr.
- 14097902
- Alates
- 2024. gada 12. marts
- Töötajad
- 1
- Reg. Nr.
- 80308982
- Alates
- 2010. gada 20. aprīlis
- Tulu
- €0
- Kasum
- €0
- Reg. Nr.
- 11509406
- Alates
- 2008. gada 5. jūnijs
- Tulu
- €14 075
- Kasum
- €-19 617
- Töötajad
- 1
- Reg. Nr.
- 90010887
- Alates
- 2024. gada 22. augusts
- Töötajad
- 4
- Reg. Nr.
- 10091392
- Alates
- 2024. gada 15. oktobris
- Töötajad
- 24
- Reg. Nr.
- 16131537
- Tulu
- €7149
- Kasum
- €-12 211
Määratud — Ametiisik — Juhatuse liige
DefForce OÜ
Määratud — Ametiisik — Juhatuse liige
Power TAB OÜ
Määratud — Ametiisik — Juhatuse liige
TAB United OÜ
Määratud — roles.founder — Nõukogu esimees
YOOK Production AS
Määratud — roles.founder — Nõukogu liige
Sihtasutus Tallinna Ratsaspordikool
Määratud — Ametiisik — Juhatuse liige
Tallinn, Valgevase tn 11a // 11b korteriühistu
Määratud — roles.founder — Nõukogu esimees
Baltic Media Holding OÜ
Määratud — Ametiisik — Juhatuse liige
Emajõe Kuningriik OÜ
Määratud — Ametiisik — Juhatuse liige
Yook OÜ
Määratud — Ametiisik — Juhatuse liige
Goodstar Horses OÜ
Määratud — Ametiisik — Juhatuse liige
Soulman OÜ
Määratud — roles.founder — Asutaja
Black Dog Jooga MTÜ
Määratud — roles.founder — Asutaja
Neuromarketing OÜ
Määratud — Ametiisik — Juhatuse liige
Goodstar Baltic OÜ
Kellega Mark Eikner äri teeb?
Mark Eikner jagab ettevõtteid 12 teise isikuga, sealhulgas Goodstar Baltic OÜ, Paavo Pettai, Erik Karu, Armin Karu, Küllike Kuusemäe ja veel 7.
Milliseid ettevõtteid Mark Eikner omab või juhib?
Mark Eikner on seotud 15 aktiivse ettevõttega, sealhulgas DefForce OÜ, Emajõe Kuningriik OÜ, Goodstar Baltic OÜ, Goodstar Horses OÜ, Power TAB OÜ ja veel 10.
Milliseid rolle Mark Eikner äris täidab?
Mark Eikner täidab 9 ametiisik positsiooni, 5 roles.founder positsiooni, 10 tegelik kasusaaja positsiooni 15 ettevõttes.
Milline on Mark Eikner ärireiting?
Mark Eikner on 231 005 äriomaniku seas kohal #77 550, kuuludes parima 33.6% hulka.
Millal Mark Eikner esmakordselt äriregistris ilmus?
Varaseim teadaolev registrikanne Mark Eikner kohta on aastast 2005-11-30, mil ta registreeriti kui Ametiisik ettevõttes Goodstar Baltic OÜ.
Milline on Mark Eikner ettevõtete kogutulu?
Mark Eikner aktiivsete ettevõtete kogutulu on ligikaudu €70 083, koos 36 töötajaga kõigis üksustes.
Kas Mark Eikner on mõnes sanktsioonide või jälgimisnimekirjas?
Ei — Mark Eikner ei esine sanktsioonide nimekirjades, mida me iga päev kontrollime: ELi konsolideeritud finantssanktsioonide loetelus (Euroopa Komisjon) ja USA OFAC-i eriloendis (SDN).