Stankevičs Rišards
Aktiivsed ettevõtted
1/1
Määratud — Ametiisik
Latvijas Poļu Savienība
Kellega Stankevičs Rišards äri teeb?
Stankevičs Rišards jagab ettevõtteid 4 teise isikuga, sealhulgas Dzalbe Pēteris, Kudrjavceva Marija, Kuņicka Kristīne, Liepa Andžella.
Milliseid ettevõtteid Stankevičs Rišards omab või juhib?
Stankevičs Rišards on seotud 1 aktiivse ettevõttega, sealhulgas Latvijas Poļu Savienība.
Milliseid rolle Stankevičs Rišards äris täidab?
Stankevičs Rišards täidab 1 ametiisik positsioon 1 ettevõttes.
Millal Stankevičs Rišards esmakordselt äriregistris ilmus?
Varaseim teadaolev registrikanne Stankevičs Rišards kohta on aastast 2023-07-11, mil ta registreeriti kui Ametiisik ettevõttes Latvijas Poļu Savienība.
Kas Stankevičs Rišards on mõnes sanktsioonide või jälgimisnimekirjas?
Ei — Stankevičs Rišards ei esine sanktsioonide nimekirjades, mida me iga päev kontrollime: ELi konsolideeritud finantssanktsioonide loetelus (Euroopa Komisjon) ja USA OFAC-i eriloendis (SDN).