Loore Silluste
Aktiivsed ettevõtted
1/1
Portfelli tulu
12 062 €
Portfelli kasum
-1330 €
Määratud — Ametiisik — Juhatuse liige
Pärnu Pensionäride Liit
Kellega Loore Silluste äri teeb?
Loore Silluste jagab ettevõtteid 8 teise isikuga, sealhulgas Viive Tüür, Anni Sibrik, Arvo Soovik, Elle Elling, Helvi Treiblut ja veel 3.
Milliseid ettevõtteid Loore Silluste omab või juhib?
Loore Silluste on seotud 1 aktiivse ettevõttega, sealhulgas Pärnu Pensionäride Liit.
Milliseid rolle Loore Silluste äris täidab?
Loore Silluste täidab 1 ametiisik positsioon 1 ettevõttes.
Millal Loore Silluste esmakordselt äriregistris ilmus?
Varaseim teadaolev registrikanne Loore Silluste kohta on aastast 2024-07-19, mil ta registreeriti kui Ametiisik ettevõttes Pärnu Pensionäride Liit.
Milline on Loore Silluste ettevõtete kogutulu?
Loore Silluste aktiivsete ettevõtete kogutulu on ligikaudu €12 062, koos 1 töötajaga kõigis üksustes.
Kas Loore Silluste on mõnes sanktsioonide või jälgimisnimekirjas?
Ei — Loore Silluste ei esine sanktsioonide nimekirjades, mida me iga päev kontrollime: ELi konsolideeritud finantssanktsioonide loetelus (Euroopa Komisjon) ja USA OFAC-i eriloendis (SDN).