Tõnis Pohla
- Rek. nro
- 16702773
- Alkaen
- 2026. gada 23. marts
- Liikevaihto
- €0
- Voitto
- €-749
- Rek. nro
- 10362810
- Alkaen
- 2026. gada 23. marts
- Voitto
- €9117
- Rek. nro
- 16804692
- Alkaen
- 2026. gada 23. marts
- Voitto
- €-134 521
- Rek. nro
- 10813187
- Omistus
- 100.0%
- Alkaen
- 2026. gada 23. marts
- Liikevaihto
- €10 300
- Voitto
- €7 655 091
- Rek. nro
- 14924446
- Alkaen
- 2026. gada 23. marts
- Liikevaihto
- €0
- Voitto
- €-10
- Rek. nro
- 11508948
- Alkaen
- 2026. gada 20. februāris
- Työntekijät
- 64
- Rek. nro
- 10682650
- Alkaen
- 2026. gada 20. februāris
- Työntekijät
- 4
- Rek. nro
- 10139213
- Alkaen
- 2026. gada 4. februāris
- Työntekijät
- 136
- Rek. nro
- 14253182
- Alkaen
- 2026. gada 19. februāris
- Työntekijät
- 137
- Rek. nro
- 10586938
- Alkaen
- 2026. gada 21. februāris
- Työntekijät
- 21
- Rek. nro
- 14466191
- Alkaen
- 2026. gada 4. februāris
- Työntekijät
- 41
- Rek. nro
- 16017793
- Alkaen
- 2026. gada 18. marts
- Voitto
- €-1 307 922
- Rek. nro
- 14119803
- Liikevaihto
- €780 860
- Voitto
- €334 551
- Rek. nro
- 14119822
- Liikevaihto
- €876 410
- Voitto
- €499 361
- Rek. nro
- 10349904
- Työntekijät
- 20
Nimitetty — Toimihenkilö — Juhatuse liige
Deftech OÜ
Nimitetty — Toimihenkilö — Juhatuse liige
Investor AS
Nimitetty — Toimihenkilö — Juhatuse liige
Moveo Assets OÜ
Nimitetty — Toimihenkilö — Juhatuse liige
Moveo OÜ
Nimitetty — Toimihenkilö — Juhatuse liige
MTKV Holding OÜ
Nimitetty — roles.founder — Nõukogu liige
Monemon Group OÜ
Nimitetty — roles.founder — Nõukogu esimees
Hansa Shipping AS
Nimitetty — roles.founder — Nõukogu liige
Autolink Group AS
Nimitetty — roles.founder — Nõukogu esimees
Baltic Maritime Logistics Group AS
Nimitetty — roles.founder — Nõukogu esimees
ESTEVE AS
Nimitetty — roles.founder — Nõukogu liige
CF&S Estonia AS
Nimitetty — roles.founder — Nõukogu esimees
Kunda Sadam AS
Nimitetty — Osakkeenomistaja
Moveo OÜ
Nimitetty — roles.founder — Asutaja
Moveo OÜ
Nimitetty — roles.founder — Asutaja
Investor AS
Kenen kanssa Tõnis Pohla tekee liiketoimintaa?
Tõnis Pohla jakaa yrityksiä 12 muun henkilön kanssa, mukaan lukien Indrek Alliksaar, KPMG Baltics OÜ, Tarmo Nurmetalo, Ants Ratas, Omanikukonto: Baltic Maritime Logistics Group AS ja 7 muuta.
Mitä yrityksiä Tõnis Pohla omistaa tai johtaa?
Tõnis Pohla on yhteydessä 15 aktiiviseen yritykseen, mukaan lukien Deftech OÜ, Investor AS, Moveo Assets OÜ, Moveo OÜ, MTKV Holding OÜ ja 10 muuta.
Mitä rooleja Tõnis Pohla hoitaa liiketoiminnassa?
Tõnis Pohla hoitaa 5 toimihenkilö -roolia, 9 roles.founder -roolia, 1 osakkeenomistaja -rooli, 14 tosiasiallinen edunsaaja -roolia 15 yrityksessä.
Mikä on henkilön Tõnis Pohla yrityssijoitus?
Tõnis Pohla on sijalla #83 / 238 006 yritysomistajaa, sijoittuen parhaaseen 0.0% joukkoon.
Milloin Tõnis Pohla ilmestyi ensimmäisen kerran yritysrekisteriin?
Varhaisin tunnettu rekisterimerkintä henkilöstä Tõnis Pohla on vuodelta 1998-01-16, jolloin hänet rekisteröitiin roolissa roles.founder yrityksessä Investor AS.
Mikä on henkilön Tõnis Pohla yritysten kokonaisliikevaihto?
Tõnis Pohla aktiivisten yritysten yhteenlaskettu liikevaihto on noin €1 667 570, ja niissä on yhteensä 423 työntekijää.
Onko Tõnis Pohla millään pakote- tai seurantalistalla?
Ei — Tõnis Pohla ei esiinny millään tarkistamallamme pakote- tai seurantalistalla: kansainväliset pakotteet, poliittisesti vaikutusvaltaiset henkilöt (PEP), rikosseurantalistat ja kieltolistat, lähteenä OpenSanctions (kattaa OFAC, EU, YK, UK HMT ja vastaavat).