Mario Kunder
Nimitetty — Osakkeenomistaja
VJM Suitsukala OÜ
Nimitetty — Toimihenkilö — Juhatuse liige
VJM Suitsukala OÜ
Nimitetty — roles.founder — Asutaja
VJM Suitsukala OÜ
Kenen kanssa Mario Kunder tekee liiketoimintaa?
Mario Kunder jakaa yrityksiä 1 muun henkilön kanssa, mukaan lukien Reedik Aak.
Mitä yrityksiä Mario Kunder omistaa tai johtaa?
Mario Kunder on yhteydessä 1 aktiiviseen yritykseen, mukaan lukien VJM Suitsukala OÜ.
Mitä rooleja Mario Kunder hoitaa liiketoiminnassa?
Mario Kunder hoitaa 1 toimihenkilö -rooli, 1 roles.founder -rooli, 1 osakkeenomistaja -rooli, 1 tosiasiallinen edunsaaja -rooli 1 yrityksessä.
Mikä on henkilön Mario Kunder yrityssijoitus?
Mario Kunder on sijalla #82 941 / 231 300 yritysomistajaa, sijoittuen parhaaseen 35.9% joukkoon.
Milloin Mario Kunder ilmestyi ensimmäisen kerran yritysrekisteriin?
Varhaisin tunnettu rekisterimerkintä henkilöstä Mario Kunder on vuodelta 2020-06-10, jolloin hänet rekisteröitiin roolissa roles.founder yrityksessä VJM Suitsukala OÜ.
Mikä on henkilön Mario Kunder yritysten kokonaisliikevaihto?
Mario Kunder aktiivisten yritysten yhteenlaskettu liikevaihto on noin €52 572, ja niissä on yhteensä 0 työntekijää.
Onko Mario Kunder millään pakote- tai seurantalistalla?
Ei — Mario Kunder ei esiinny pakotelistoilla, jotka tarkistamme päivittäin: EU:n konsolidoitu talouspakoteluettelo (Euroopan komissio) ja Yhdysvaltain OFAC:n SDN-lista.