Marek Kosubenko
- Reg. Nr.
- 11306713
- Nuo
- 2006. gada 16. novembris
- Pajamos
- €0
- Pelnas
- €-48
- Reg. Nr.
- 10903973
- Nuosavybė
- 50.00%
- Nuo
- 2006. gada 2. janvāris
- Darbuotojai
- 8
- Reg. Nr.
- 12676843
- Nuosavybė
- 25.00%
- Nuo
- 2025. gada 25. marts
- Pajamos
- €0
- Pelnas
- €-107
Paskirtas — Akcininkas
Promarine OÜ
Paskirtas — Akcininkas
Kosu Group OÜ
Paskirtas — Pareigūnas — Juhatuse liige
Ekleton OÜ
Paskirtas — Pareigūnas — Juhatuse liige
Kosu Group OÜ
Su kuo Marek Kosubenko užsiima verslu?
Marek Kosubenko turi bendrų įmonių su 10 kitais asmenimis, įskaitant Toomas Kosubenko, Daniel Kosubenko, Pets Joshua Kosubenko, Sanna Kosubenko, Stella-Marii Kosubenko ir dar 5.
Kokias įmones valdo arba tvarko Marek Kosubenko?
Marek Kosubenko yra susijęs su 3 aktyviomis įmonėmis, įskaitant Ekleton OÜ, Kosu Group OÜ, Promarine OÜ.
Kokius vaidmenis Marek Kosubenko atlieka versle?
Marek Kosubenko užima 2 pareigūnas pozicijos, 2 akcininkas pozicijos, 2 tikrasis naudos gavėjas pozicijos 3 įmonėse.
Kada Marek Kosubenko pirmą kartą pasirodė verslo registre?
Anksčiausias žinomas registro įrašas apie Marek Kosubenko yra nuo 2006-01-02, kai jis buvo registruotas kaip Pareigūnas įmonėje Kosu Group OÜ.
Kokios yra bendros Marek Kosubenko įmonių pajamos?
Bendros Marek Kosubenko aktyvių įmonių pajamos yra apytiksliai €0, su 8 darbuotojais visose įmonėse.
Ar Marek Kosubenko yra kokiame nors sankcijų ar stebėjimo sąraše?
Ne — Marek Kosubenko nėra sankcijų sąrašuose, kuriuos tikriname kasdien: ES konsoliduotame finansinių sankcijų sąraše (Europos Komisija) ir JAV OFAC specialiai nurodytų asmenų (SDN) sąraše.