Katemirovs Dmitrijs
Paskirtas — Tikrasis naudos gavėjas
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Infozone Lab"
Paskirtas — Dalyvis
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Infozone Lab"
Paskirtas — Pareigūnas — Chairman of the Board
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Infozone Lab"
Paskirtas — Pareigūnas
"Rīgas Reģionālā krievu kopiena"
Su kuo Katemirovs Dmitrijs užsiima verslu?
Katemirovs Dmitrijs turi bendrų įmonių su 6 kitais asmenimis, įskaitant Zeļcermans Broņislavs, Gapoņenko Aleksandrs, Gončarovs Eduards, Tjasins Mihails, Vatoļins Igors ir dar 1.
Kokias įmones valdo arba tvarko Katemirovs Dmitrijs?
Katemirovs Dmitrijs yra susijęs su 2 aktyviomis įmonėmis, įskaitant "Rīgas Reģionālā krievu kopiena", Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Infozone Lab".
Kokius vaidmenis Katemirovs Dmitrijs atlieka versle?
Katemirovs Dmitrijs užima 2 pareigūnas pozicijos, 1 dalyvis pozicija, 1 tikrasis naudos gavėjas pozicija 2 įmonėse.
Kada Katemirovs Dmitrijs pirmą kartą pasirodė verslo registre?
Anksčiausias žinomas registro įrašas apie Katemirovs Dmitrijs yra nuo 2005-07-20, kai jis buvo registruotas kaip Pareigūnas įmonėje "Rīgas Reģionālā krievu kopiena".
Kokios yra bendros Katemirovs Dmitrijs įmonių pajamos?
Bendros Katemirovs Dmitrijs aktyvių įmonių pajamos yra apytiksliai €0, su 1 darbuotojais visose įmonėse.
Ar Katemirovs Dmitrijs yra kokiame nors sankcijų ar stebėjimo sąraše?
Ne — Katemirovs Dmitrijs nėra sankcijų sąrašuose, kuriuos tikriname kasdien: ES konsoliduotame finansinių sankcijų sąraše (Europos Komisija) ir JAV OFAC specialiai nurodytų asmenų (SDN) sąraše.