Helen Ehandi
Iecelts — Akcionārs
Revolver Film Osaühing
Iecelts — Amatpersona — Juhatuse liige
Loona Loomekeskus MTÜ
Ar ko Helen Ehandi veic kopīgu biznesu?
Helen Ehandi ir kopīgi uzņēmumi ar 5 citām personām, tostarp Jüri-Illimar Reinberg-Šestakov, Karin Reinberg-Šestakov, Mirko Moppel, Kalev Tuubel, Osaühing A-ACCOUNTING.
Kādus uzņēmumus Helen Ehandi pieder vai vada?
Helen Ehandi ir saistīts ar 2 aktīviem uzņēmumiem, tostarp Loona Loomekeskus MTÜ, Revolver Film Osaühing.
Kādus amatus Helen Ehandi ieņem biznesā?
Helen Ehandi ieņem 1 amatpersona amats, 1 akcionārs amats, 1 patiesais labuma guvējs amats 2 uzņēmumos.
Kāds ir Helen Ehandi biznesa reitings?
Helen Ehandi ierindojas #159 867 vietā no 230 986 uzņēmumu īpašniekiem, iekļūstot 69.2% labāko vidū.
Kad Helen Ehandi pirmo reizi parādījās uzņēmumu reģistrā?
Agrākais zināmais reģistra ieraksts par Helen Ehandi ir no 2019-12-03, kad viņš tika reģistrēts kā Amatpersona uzņēmumā Loona Loomekeskus MTÜ.
Kādi ir Helen Ehandi uzņēmumu kopējie ieņēmumi?
Helen Ehandi aktīvo uzņēmumu kopējie ieņēmumi ir aptuveni €9511, ar 1 darbiniekiem visos uzņēmumos.
Vai Helen Ehandi ir kādā sankciju vai uzraudzības sarakstā?
Nē — Helen Ehandi neparādās sankciju sarakstos, ko mēs pārbaudām katru dienu: ES konsolidētajā finanšu sankciju sarakstā (Eiropas Komisija) un ASV OFAC īpaši norādīto personu (SDN) sarakstā.