| år | 2023Senaste | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
Omsättning | 132k € +17.3% | 112,5k € +96.5% | 57,3k € -11.8% |
Resultat | 73,1k € +63.3% | 44,8k € +152.6% | 17,7k € -48.4% |
Tillgångar | 145,1k € +43.7% | 101k € +79.7% | 56,2k € +46.1% |
Skulder | 0 € | 0 € | 0 € |
Eget kapital | 145,1k € +43.7% | 101k € +79.7% | 56,2k € +46.1% |
Anställda | 0 | 0 | 0 |
Helhetsbetyg | A87/100 |
Finansiell hälsa | 100/100 |
Kredithistorik | 70/100 |
Rättslig historik | 100/100 |
Affärsverksamhet | 75/100 |
| Total risk | Låg |
Inga riskmarkeringar | |
Möjliga skatteskulder | |
Regelbunden rapportinlämning | |
Positivt eget kapital | |
| Nyckeltal | Värde | Placering | Jämförelse | |
|---|---|---|---|---|
Företagets ålder | 10 år | 42 - 46 | 81% | |
Nettoomsättning | 131 963,00 € | 11 - 15 | 95% | |
Resultat | 73 124,00 € | 7 - 11 | 96% | |
Eget kapital | 145 095,00 € | 15 - 19 | 92% | |
Tillgångar | 145 095,00 € | 18 - 22 | 91% | |
Lönsamhet | 55.4% | - | 90% | |
Registrerat kapital | 2500,00 € | - | 90% |
Poniocalera Ponecopagano OÜ ligger på Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8, 10143.
År 2023 hade Poniocalera Ponecopagano OÜ en omsättning på 131 963 € och vinst på 73 124 €. Jämfört med föregående år ökade omsättningen med 17.3%. Visa fullständig årsredovisning →
Poniocalera Ponecopagano OÜ uppskattade värde beräknas från offentligt inlämnade bokslut med hjälp av resultat-, omsättnings-, tillgångs- och kassaflödesmetoder. Se fullständig värdering →
De verkliga huvudmännen i Poniocalera Ponecopagano OÜ är Rando Saarepere. Visa ägaruppgifter →
Nej, Poniocalera Ponecopagano OÜ är inte registrerat som momsbetalare.
Poniocalera Ponecopagano OÜ grundades den 23 december 2016. Företaget har varit verksamt i 10 år.
År 2023 hade Poniocalera Ponecopagano OÜ en omsättning på 132 tusen € och vinst på 73.1 tusen €. Verkliga huvudmän: Rando Saarepere.
| För- och efternamn | Aktier | Äganderätt | |
|---|---|---|---|
| Faktorinvest OÜ | - | 100.00% |
| För- och efternamn | Nationalitet | Födelsedatum | |
|---|---|---|---|
| Rando Saarepere | EE | - |
Årsredovisning för 2023.
Årsredovisning för 2022.
Årsredovisning för 2021.
Årsredovisning för 2020.
Årsredovisning för 2019.
Registrerat i det estniska företagsregistret.