| år | 2024Senaste | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
Omsättning | 920 € +21.1% | 760 € -26.9% | 1k € +285.2% |
Resultat | 517 € +75.3% | 295 € -31.2% | 429 € +925.0% |
Tillgångar | 1,4k € +58.2% | 889 € +49.7% | 594 € +260.0% |
Skulder | — | — | — |
Eget kapital | 1,4k € +58.2% | 889 € +49.7% | 594 € +260.0% |
Anställda | 0 | 0 | 0 |
Helhetsbetyg | A89/100 |
Finansiell hälsa | 100/100 |
Kredithistorik | 70/100 |
Rättslig historik | 100/100 |
Affärsverksamhet | 85/100 |
| Total risk | Låg |
Inga riskmarkeringar | |
Möjliga skatteskulder | |
Regelbunden rapportinlämning | |
Positivt eget kapital | |
| Nyckeltal | Värde | Placering | Jämförelse | |
|---|---|---|---|---|
Företagets ålder | 12 år | 21 - 25 | 48% | |
Nettoomsättning | 920,00 € | 37 - 41 | 10% | |
Resultat | 517,00 € | 22 - 26 | 45% | |
Eget kapital | 1406,00 € | 33 - 37 | 15% | |
Tillgångar | 1406,00 € | 35 - 39 | 14% | |
Lönsamhet | 56.2% | - | 90% |
| För- och efternamn | Födelsedatum | Position | Företrädesrätt | Registrerad | |
|---|---|---|---|---|---|
| - | Styrelseledamot | - | |||
| - | Styrelseledamot | - |
MTÜ Generaadio ligger på Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Magasini tn 5, 51005.
År 2024 hade MTÜ Generaadio en omsättning på 920 € och vinst på 517 €. Jämfört med föregående år ökade omsättningen med 21.1%. Visa fullständig årsredovisning →
MTÜ Generaadio uppskattade värde beräknas från offentligt inlämnade bokslut med hjälp av resultat-, omsättnings-, tillgångs- och kassaflödesmetoder. Se fullständig värdering →
De verkliga huvudmännen i MTÜ Generaadio är Mari-Liis Leis och Umar Zarip. Visa ägaruppgifter →
Nej, MTÜ Generaadio är inte registrerat som momsbetalare.
MTÜ Generaadio grundades den 24 mars 2014. Företaget har varit verksamt i 12 år.
År 2024 hade MTÜ Generaadio en omsättning på 920 € och vinst på 517 €. Verkliga huvudmän: Mari-Liis Leis, Umar Zarip.
| För- och efternamn | Nationalitet | Födelsedatum | |
|---|---|---|---|
| Mari-Liis Leis | EE | - | |
| Umar Zarip | EE | - |
Årsredovisning för 2024.
Årsredovisning för 2023.
Årsredovisning för 2022.
Årsredovisning för 2021.
Årsredovisning för 2020.
Årsredovisning för 2019.
Registrerat i det estniska företagsregistret.