Ülo Leopard
Aktiva företag
1/1
Utsedd — Aktieägare
osaühing WENTOS
Utsedd — Funktionär — Juhatuse liige
osaühing WENTOS
Vilka företag äger eller leder Ülo Leopard?
Ülo Leopard är kopplad till 1 aktiva företag, inklusive osaühing WENTOS.
Vilka roller har Ülo Leopard i näringslivet?
Ülo Leopard har 1 funktionär-position, 1 aktieägare-position, 1 verklig huvudman-position i 1 företag.
När dök Ülo Leopard först upp i företagsregistret?
Den tidigaste kända registeruppgiften för Ülo Leopard är från 1997-09-19, då de registrerades som Funktionär på osaühing WENTOS.
Finns Ülo Leopard på någon sanktions- eller bevakningslista?
Nej — Ülo Leopard förekommer inte på de sanktionslistor vi kontrollerar dagligen: EU:s konsoliderade förteckning över finansiella sanktioner (Europeiska kommissionen) och amerikanska OFAC:s SDN-lista.