Rainer Moppel
- Org.nr
- 11971924
- Sedan
- 2022. gada 19. aprīlis
- Anställda
- 83
- Org.nr
- 80057942
- Sedan
- 2016. gada 10. jūnijs
- Anställda
- 1
- Org.nr
- 11453650
- Sedan
- 2015. gada 30. oktobris
- Anställda
- 36
Utsedd — Funktionär — Filiaali juhataja
AS Citadele banka Eesti filiaal
Utsedd — Funktionär — Juhatuse liige
Eesti Liisingühingute Liit
Utsedd — Funktionär — Filiaali juhataja
SIA Citadele Leasing Eesti filiaal
Vem gör Rainer Moppel affärer med?
Rainer Moppel delar företag med 12 andra personer, inklusive Vaidas Žagūnis, Martin Ilves, Edward Rebane, Jūlija Lebedinska-Ļitvinova, Liene Grūtupa och 7 till.
Vilka företag äger eller leder Rainer Moppel?
Rainer Moppel är kopplad till 3 aktiva företag, inklusive AS Citadele banka Eesti filiaal, Eesti Liisingühingute Liit, SIA Citadele Leasing Eesti filiaal.
Vilka roller har Rainer Moppel i näringslivet?
Rainer Moppel har 3 funktionär-positioner, 1 verklig huvudman-position i 3 företag.
När dök Rainer Moppel först upp i företagsregistret?
Den tidigaste kända registeruppgiften för Rainer Moppel är från 2015-10-30, då de registrerades som Funktionär på SIA Citadele Leasing Eesti filiaal.
Finns Rainer Moppel på någon sanktions- eller bevakningslista?
Nej — Rainer Moppel förekommer inte på de sanktionslistor vi kontrollerar dagligen: EU:s konsoliderade förteckning över finansiella sanktioner (Europeiska kommissionen) och amerikanska OFAC:s SDN-lista.