Urmas Halling
- Org.nr
- 80074455
- Sedan
- 2025. gada 24. janvāris
- Omsättning
- €26 601
- Resultat
- €-3325
- Org.nr
- 10065437
- Sedan
- 1996. gada 16. septembris
- Omsättning
- €0
- Resultat
- €-897
- Org.nr
- 11082219
- Sedan
- 2005. gada 26. janvāris
- Omsättning
- €1535
- Resultat
- €230
Utsedd — Funktionär — Juhatuse liige
Mittetulundusühing LC TALLINN KRISTIINE
Utsedd — Funktionär — Juhatuse liige
SAF-PARTS osaühing
Utsedd — Funktionär — Juhatuse liige
osaühing Hall Auto
Vem gör Urmas Halling affärer med?
Urmas Halling delar företag med 6 andra personer, inklusive Vello Tamm, Valve Halling, Sirje Kõrgmaa, Ingra Halling, Kunnar Halling och 1 till.
Vilka företag äger eller leder Urmas Halling?
Urmas Halling är kopplad till 3 aktiva företag, inklusive Mittetulundusühing LC TALLINN KRISTIINE, osaühing Hall Auto, SAF-PARTS osaühing.
Vilka roller har Urmas Halling i näringslivet?
Urmas Halling har 3 funktionär-positioner, 3 verklig huvudman-positioner i 3 företag.
Vad är Urmas Hallings affärsplacering?
Urmas Halling är rankad #148 732 av 231 284 företagsägare, vilket placerar dem bland de översta 64.3%.
När dök Urmas Halling först upp i företagsregistret?
Den tidigaste kända registeruppgiften för Urmas Halling är från 1996-09-16, då de registrerades som Funktionär på osaühing Hall Auto.
Vad är den totala omsättningen för Urmas Hallings företag?
Den sammanlagda omsättningen för Urmas Hallings aktiva företag är cirka €28 136, med 0 anställda i alla bolag.
Finns Urmas Halling på någon sanktions- eller bevakningslista?
Nej — Urmas Halling förekommer inte på de sanktionslistor vi kontrollerar dagligen: EU:s konsoliderade förteckning över finansiella sanktioner (Europeiska kommissionen) och amerikanska OFAC:s SDN-lista.