Eero Kapp
Utsedd — Funktionär — Juhatuse liige
Võru linn, Räpina mnt 1b/2 korteriühistu
Utsedd — Funktionär — Juhatuse liige
Võru linn, Vilja tn 34/8 korteriühistu
Vem gör Eero Kapp affärer med?
Eero Kapp delar företag med 2 andra personer, inklusive Meelis Talupoeg, Aare Leer.
Vilka företag äger eller leder Eero Kapp?
Eero Kapp är kopplad till 2 aktiva företag, inklusive Võru linn, Räpina mnt 1b/2 korteriühistu, Võru linn, Vilja tn 34/8 korteriühistu.
Vilka roller har Eero Kapp i näringslivet?
Eero Kapp har 2 funktionär-positioner i 2 företag.
När dök Eero Kapp först upp i företagsregistret?
Den tidigaste kända registeruppgiften för Eero Kapp är från 2022-07-19, då de registrerades som Funktionär på Võru linn, Vilja tn 34/8 korteriühistu.
Vad är den totala omsättningen för Eero Kapps företag?
Den sammanlagda omsättningen för Eero Kapps aktiva företag är cirka €0, med 0 anställda i alla bolag.
Finns Eero Kapp på någon sanktions- eller bevakningslista?
Nej — Eero Kapp förekommer inte på de sanktionslistor vi kontrollerar dagligen: EU:s konsoliderade förteckning över finansiella sanktioner (Europeiska kommissionen) och amerikanska OFAC:s SDN-lista.