| år | 2024Senaste | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
Omsättning | 12,2k € +3444.9% | 345 € -85.6% | 2,4k € |
Resultat | 356 € +261.1% | -221 € -118.4% | 1,2k € +3736.4% |
Tillgångar | 11,2k € +3.3% | 10,8k € -2.0% | 11k € +12.2% |
Skulder | — | — | — |
Eget kapital | 11,2k € +3.3% | 10,8k € -2.0% | 11k € +12.2% |
Anställda | 0 | 0 | 0 |
Helhetsbetyg | B+84/100 |
Finansiell hälsa | 85/100 |
Kredithistorik | 70/100 |
Rättslig historik | 100/100 |
Affärsverksamhet | 85/100 |
| Total risk | Låg |
Inga riskmarkeringar | |
Möjliga skatteskulder | |
Regelbunden rapportinlämning | |
Positivt eget kapital | |
| Nyckeltal | Värde | Placering | Jämförelse | |
|---|---|---|---|---|
Företagets ålder | 29 år | 1 - 3 | 100% | |
Nettoomsättning | 12 230,00 € | 106 - 110 | 42% | |
Resultat | 356,00 € | 98 - 102 | 47% | |
Eget kapital | 11 180,00 € | 86 - 90 | 51% | |
Tillgångar | 11 180,00 € | 102 - 106 | 45% | |
Lönsamhet | 2.9% | - | 10% | |
Registrerat kapital | 8704,00 € | - | 90% |
| För- och efternamn | Födelsedatum | Position | Företrädesrätt | Registrerad | |
|---|---|---|---|---|---|
| - | Styrelseledamot | - |
Osaühing Forte ligger på Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pihlaka tn 19, 11211.
År 2024 hade Osaühing Forte en omsättning på 12 230 € och vinst på 356 €. Jämfört med föregående år ökade omsättningen med 3444.9%. Visa fullständig årsredovisning →
Osaühing Forte uppskattade värde beräknas från offentligt inlämnade bokslut med hjälp av resultat-, omsättnings-, tillgångs- och kassaflödesmetoder. Se fullständig värdering →
De verkliga huvudmännen i Osaühing Forte är Eve Reispuk. Visa ägaruppgifter →
Ja, Osaühing Forte är registrerat som en aktiv momsbetalare med momsnummer EE100121944.
Osaühing Forte grundades den 15 april 1997. Företaget har varit verksamt i 29 år.
År 2024 hade Osaühing Forte en omsättning på 12.2 tusen € och vinst på 356 €. Verkliga huvudmän: Eve Reispuk.
| För- och efternamn | Aktier | Äganderätt | |
|---|---|---|---|
| Eve Reispuk | - | 91.91% | |
| Alar Ojalo | - | 1.47% | |
| Inger-Helen Maadik | - | 1.47% | |
| Jüri Trei | - | 1.47% | |
| Katrin Maadik | - | 1.47% | |
| Margus Haavamägi | - | 2.21% | |
| Sirje Older | - | 1.47% | |
| För- och efternamn | Nationalitet | Födelsedatum | |
|---|---|---|---|
| Eve Reispuk | EE | - |
Årsredovisning för 2024.
Årsredovisning för 2023.
Årsredovisning för 2022.
Årsredovisning för 2021.
Årsredovisning för 2020.
Årsredovisning för 2019.
Registrerat i det estniska företagsregistret.