| år | 2024Senaste | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
Omsättning | 9,4k € +62.1% | 5,8k € -29.3% | 8,2k € |
Resultat | 9,3k € +60.4% | 5,8k € -29.0% | 8,2k € |
Tillgångar | 40,5k € +29.9% | 31,2k € +22.9% | 25,4k € +47.7% |
Skulder | — | — | — |
Eget kapital | 40,5k € +29.9% | 31,2k € +22.9% | 25,4k € +47.7% |
Anställda | 0 | 0 | 0 |
Helhetsbetyg | A89/100 |
Finansiell hälsa | 100/100 |
Kredithistorik | 70/100 |
Rättslig historik | 100/100 |
Affärsverksamhet | 85/100 |
| Total risk | Låg |
Inga riskmarkeringar | |
Möjliga skatteskulder | |
Regelbunden rapportinlämning | |
Positivt eget kapital | |
| Nyckeltal | Värde | Placering | Jämförelse | |
|---|---|---|---|---|
Företagets ålder | 10 år | 6650 - 6654 | 42% | |
Nettoomsättning | 9400,00 € | 8060 - 8064 | 29% | |
Resultat | 9333,00 € | 4501 - 4505 | 61% | |
Eget kapital | 40 532,00 € | 6644 - 6648 | 40% | |
Tillgångar | 40 532,00 € | 8391 - 8395 | 27% | |
Lönsamhet | 99.3% | - | 90% | |
Registrerat kapital | 2500,00 € | - | 10% |
| För- och efternamn | Födelsedatum | Position | Företrädesrätt | Registrerad | |
|---|---|---|---|---|---|
| - | Styrelseledamot | - |
OÜ VNRG ligger på Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kiisa tn 8, 11313.
År 2024 hade OÜ VNRG en omsättning på 9400 € och vinst på 9333 €. Jämfört med föregående år ökade omsättningen med 62.1%. Visa fullständig årsredovisning →
OÜ VNRG uppskattade värde beräknas från offentligt inlämnade bokslut med hjälp av resultat-, omsättnings-, tillgångs- och kassaflödesmetoder. Se fullständig värdering →
De verkliga huvudmännen i OÜ VNRG är Viktor Gaplevski. Visa ägaruppgifter →
Nej, OÜ VNRG är inte registrerat som momsbetalare.
OÜ VNRG grundades den 4 juli 2016. Företaget har varit verksamt i 10 år.
År 2024 hade OÜ VNRG en omsättning på 9.4 tusen € och vinst på 9.3 tusen €. Verkliga huvudmän: Viktor Gaplevski.
| För- och efternamn | Aktier | Äganderätt | |
|---|---|---|---|
| Natalja Gaplevski | - | 100.00% |
| För- och efternamn | Nationalitet | Födelsedatum | |
|---|---|---|---|
| Viktor Gaplevski | EE | - |
Årsredovisning för 2024.
Årsredovisning för 2023.
Årsredovisning för 2022.
Årsredovisning för 2021.
Årsredovisning för 2020.
Årsredovisning för 2019.
Registrerat i det estniska företagsregistret.