| år | 2024Senaste | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
Omsättning | 7,6k € +338.6% | 1,7k € +728.6% | 210 € +50.0% |
Resultat | -110 € -138.9% | 283 € +34.8% | 210 € +50.0% |
Tillgångar | 523 € -17.4% | 633 € +80.9% | 350 € +150.0% |
Skulder | — | — | — |
Eget kapital | 523 € -17.4% | 633 € +80.9% | 350 € +150.0% |
Anställda | 0 | 0 | 0 |
Helhetsbetyg | B69/100 |
Finansiell hälsa | 40/100 |
Kredithistorik | 70/100 |
Rättslig historik | 100/100 |
Affärsverksamhet | 85/100 |
| Total risk | Medel |
Inga riskmarkeringar | |
Möjliga skatteskulder | |
Regelbunden rapportinlämning | |
Positivt eget kapital | |
| Nyckeltal | Värde | Placering | Jämförelse | |
|---|---|---|---|---|
Företagets ålder | 5 år | 1153 - 1157 | 29% | |
Nettoomsättning | 7632,00 € | 945 - 949 | 41% | |
Resultat | -110,00 € | 1139 - 1143 | 29% | |
Eget kapital | 523,00 € | 1272 - 1276 | 13% | |
Tillgångar | 523,00 € | 1397 - 1401 | 13% | |
Lönsamhet | -1.4% | - | 10% |
| För- och efternamn | Födelsedatum | Position | Företrädesrätt | Registrerad | |
|---|---|---|---|---|---|
| - | Styrelseledamot | - |
MTÜ SPORDISELTS CARBON ligger på Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tulbi tn 2g-12, 50407.
År 2024 hade MTÜ SPORDISELTS CARBON en omsättning på 7632 € och förlust på 110 €. Jämfört med föregående år ökade omsättningen med 338.6%. Visa fullständig årsredovisning →
MTÜ SPORDISELTS CARBON uppskattade värde beräknas från offentligt inlämnade bokslut med hjälp av resultat-, omsättnings-, tillgångs- och kassaflödesmetoder. Se fullständig värdering →
De verkliga huvudmännen i MTÜ SPORDISELTS CARBON är Kristjan Igasta. Visa ägaruppgifter →
Nej, MTÜ SPORDISELTS CARBON är inte registrerat som momsbetalare.
MTÜ SPORDISELTS CARBON grundades den 23 augusti 2021. Företaget har varit verksamt i 5 år.
År 2024 hade MTÜ SPORDISELTS CARBON en omsättning på 7.6 tusen € och förlust på 110 €. Verkliga huvudmän: Kristjan Igasta.
| För- och efternamn | Nationalitet | Födelsedatum | |
|---|---|---|---|
| Kristjan Igasta | EE | - |
Årsredovisning för 2024.
Årsredovisning för 2023.
Årsredovisning för 2022.
Årsredovisning för 2021.
Registrerat i det estniska företagsregistret.