| vuosi | 2024Viimeisin | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
Liikevaihto | 550 € +10.0% | 500 € +66.7% | 300 € -25.0% |
Voitto | 550 € +10.0% | 500 € +66.7% | 300 € -25.0% |
Varat | 4,6k € +13.6% | 4,1k € +14.1% | 3,6k € +9.2% |
Velat | — | — | — |
Oma pääoma | 4,6k € +13.6% | 4,1k € +14.1% | 3,6k € +9.2% |
Työntekijät | 0 | 0 | 0 |
Kokonaisarvio | A85/100 |
Taloudellinen terveys | 95/100 |
Luottohistoria | 70/100 |
Oikeudellinen historia | 100/100 |
Liiketoiminta | 70/100 |
| Kokonaisriski | Matala |
Ei riskimerkkejä | |
Mahdollisia verovelkoja | |
Säännöllinen raportointi | |
Positiivinen oma pääoma | |
| Tunnusluku | Arvo | Sijoitus | Vertailu | |
|---|---|---|---|---|
Yrityksen ikä | 19 vuotta | 87 - 91 | 90% | |
Liikevaihto | 550,00 € | 825 - 829 | 7% | |
Voitto | 550,00 € | 488 - 492 | 45% | |
Oma pääoma | 4600,00 € | 523 - 527 | 38% | |
Varat | 4600,00 € | 588 - 592 | 34% | |
Kannattavuus | 100.0% | - | 90% |
| Nimi, sukunimi | Syntymävuosi | Asema | Edustusoikeudet | Rekisteröity | |
|---|---|---|---|---|---|
| - | Hallituksen jäsen | - |
King Midas MTÜ sijaitsee osoitteessa Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Juhkentali tn 8, 10132.
Vuonna 2024 yrityksen King Midas MTÜ liikevaihto oli 550 € ja voitto 550 €. Muutos edellisvuodesta Katso koko tilinpäätös
King Midas MTÜ arvioitu arvo lasketaan julkisesti toimitetuista tilinpäätöksistä käyttäen tulos-, liikevaihto-, omaisuus- ja kassavirtamenetelmiä. Katso koko arvonmääritys →
King Midas MTÜ:n tosiasialliset edunsaajat ovat Marc Vokk. Katso omistustiedot
Ei, King Midas MTÜ ei ole rekisteröity arvonlisäverovelvolliseksi.
King Midas MTÜ perustettiin 6. heinäkuuta 2007. Yritys on toiminut jo 19 vuotta.
Vuonna 2024 yrityksen King Midas MTÜ liikevaihto oli 550 € ja voitto 550 €. Tosiasialliset edunsaajat: Marc Vokk.
| Nimi, sukunimi | Kansalaisuus | Syntymävuosi | |
|---|---|---|---|
| Marc Vokk | GB | - |
| Nimi | Y-tunnus | Suhde |
|---|---|---|
| Fundatum OÜ | 12064531 | Tytäryhtiö (100%) |
Vuoden 2024 vuosikertomus.
Vuoden 2023 vuosikertomus.
Vuoden 2022 vuosikertomus.
Vuoden 2021 vuosikertomus.
Vuoden 2020 vuosikertomus.
Vuoden 2019 vuosikertomus.
Rekisteröity Viron kaupparekisteriin.